Text komentáře:

2 Jerry: Při řízení auta není přeci vůbec důležité, čím se řidič intoxikoval. Důležité jsou reakce, odhad času a vzdálenosti apod. Přijde mi nesmyslné testovat na přítomnost všech možných i nemožných psychotropních látek. Mnohem lepší je provést nějaký test na reakční dobu a odhady času a vzdálenosti. IMO zkušený řidič s 0,1 promile alkoholu v krvi je méně nebezpečný než nováček sedící poprvé sám za volantem.

2 TimJ: Tabu je s prominutím pitomost. O sexu (že by tabuizované téma?) jsem se dozvěděl ve věku kolem 10 let a nemyslím si, že by mě to nějak poškodilo. Každý nechť má právo na čisté, nezkreslené informace a na základě nich nechť se svobodně rozhodne. Jak by dítě reagovalo, kdyby o marihuaně/heroinu nic nevědělo a někdo by mu ji/ho nabídnul s tím, že je to příjemné zpestření nudného života?

2 all: Zatím jsem napsal článek o LSD. Mou snahou bylo poskytnout co nejobjektivnější informace (+ popsat chemickou stránku věci). Můžete sami posoudit, jak se mi to povedlo. http://ksicht.iglu.cz/serial.php?id_serie=5 (IE unfriendly). V dalším díle seriálu se budu zabývat ethanolem. Poslední díl bych chtěl věnovat látkám štěstí, které si tělo produkuje samo -- endorfinum, i když uvidím, jak moc to bude náročné na zpracování. Chtěl bych se vás zeptat, co by mělo přijít do třetího dílu? Díky za návrhy.


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře