Text komentáře:

pro vaši informaci - sámir není v hlasování první, velmi pochybuji, že by vyhrál. Asi se dostane díky fanynkám vysoko, ovšem někde v semifinále vypadne, zas tolik fanynek (co jsou fanynky v milionu SMS?) nemá (a v té době už jim taky asi dojdou peníze ;-).
Můj osobní názor - ti co vypadli by určitě nevyhráli. Možná tam mohli ještě jedno dvě kola zůstat, ale jinak byli příšerní. Ta děva by se možná uchytila někde v muzikálu - tam ostatně berou i různé manekýny a hérečky co tam jsou jen kvůli ksichtu. Bon Jovi minule slíbil, že bude zpívat česky a místo toho zazpíval zase variaci na bon joviho. Je to dobrý zpěvák - zpívá velmi dobře. Ovšem když si budu chtít pustit bon joviho, tak si pustím originál. Ostatní ukazují, že jsou univerzálnější - že i když pro ně napíše nějakou hrůzu Svoboda a spol., tak že to odzpívají. Všichni se kolo od kola zlepšují a já věřím, že budou dobří. Důležitější pak bude, jaké se jim napíšou písně.
To že dostali list asi deseti písniček z roku svého narození a museli si vybrat, i když se jim to vůbec nehodilo do hlasu - je to těžké, ale dobrý zpěvák by měl umět zazpívat všechno.


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře