Text komentáře:

Vy mi tu připadáte, že jste nepochopili soutěž. Vše co tu píšete je o tom, že tam zůstávají ti co umí zpívat méně a někteří dobří zas vypadávají.
Zkuste se zamyslet nad názvem soutěže. "Česko hledá SUPERSTAR". Nikoliv česko hledá nejlepšího zpěváka. Když by chtěli najít někoho, kdo nejlíp zpívá, tak by šli někam do lidušky či k bambini. "Hvězda" není ten, kdo je nejkvalitnější. "Hvězda" je ten, kdo je nejpopulárnější. Když by chtěli hledat někoho kvalitního, tak nehlasují diváci, ale odborná porota složená z hodnotitelů kvality zpěvu (tedy třeba ta učitelka zpěvu atd.). Tady se hledá člověk, který dokáže zaujmout diváky, ztrhnout je a tím i získat peníze. Celé je to akce, kterou sponzoruje hudební vydavatelství BMG. To je akce, která má vydělat peníze. To není akce která má ukazovat to nejlepší co u nás existuje. Naše divácká obec má pokroucené vidění Gotty, Vondráčkovými atd. a tak prostě nemůžete očekávat, že se ze dne na den najednou začne poslouchat Bon Jovi. Já tu akci vítám, jestliže dopadne tak, že se v rádiu bude objevovat méně prehistorických příšer a více mladých interpretů. Ti pak mohou do rádií přitáhnout více interpretů. A když to bude každý rok, tak za tři čtyři roky tu možná bude v rádiích i něco jiného než "hudba šedesátých až sedmdesátých let".
Stejně tak věřím tomu, co už tu někdo psal - ten co vyhraje má CD jasné. Ovšem klidně pak může nejlíp dopadnout někdo, kdo se mezi prvních deset ani nedostal. Prostě proto, že zaujmul nějakého vydavatele, někoho, kdo umí dělat texty, či nějakou kapelu, které chybí zpěvák.
P.S.: myslím že nejlepší zrcadlo doby by bylo, kdyby se podařilo protlačit Dajdou na Slavíka - když by se internetová veřejnost vzchopila a posílala jí SMS. Když by měla jen zlomek hlasů kolik má na internetu, tak by zcela jasně porazila Bílou a Vondráčkovou. A dovedete si představit jejich ksichty, kdyby si pro jejich prestižní cenu, kterou se chlubí a kterou považují za hodnocení kvality přišla takováto "zpěvačka"?!


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře