Text komentáře:

Ještě, že si občas čtu blogy takže vím, jak (ne)citovat. Pejsek je na našich třídních stránkách http://oktava.mysteria.cz už půl roku a líbí se mu tam. Vyřízení "formalit" v podobě jednoho mailu Pixymu byla otázka jednoho dne. Je fakt ubohé, že lidi mačkají CTRL+C/V , aniž by premýšleli, co dělají.

Můj spolužák dokonce odevzdal seminárku "slepenou" ze dvou zdroju - jeden používal Arial, druhý Times. Někdy měl i tři druhy písma v jednom odstavci, občas se to střídalo uprostřed věty a vrcholem byla jeho oblíbená Verdana, kterou doplnil spojky nebo malá písmena na začátku vět vedlejších :) Vůbec si toho nevšiml! Ale aspoň to nedává na net...

Já jsem jednou málem čelil žalobě pro porušení autorského zákona - dělal jsem stránky jedné nejm. realitní kanceláři, poslali mi ceník mailem, v Outlooku jsem to zkopíroval, hodil do FrontPage a koukám, ono to má krásný HTML validní kód, tak jsem to tam hodil, jak to bylo, nic už bych na tom nevylepšil, styly si zdědí... To jsem nevěděl, že to ředitel zkopíroval z prohlížeče rovnou do emailu a jen přepsal čísla. A za pár týdnů telefon do školy(našli mě jednoduše,dělám školní stránky:), že jejich student porušuje zákon. Ještěže máme tak skvělého zástupce.Od té doby si do smlouvy dávám doložku o neodpovědnosti... Ale alespoň vím, že Microsoft dokáže v rámci svých aplikací fakt zachovat původní HTML :) Mějte se!


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře