Text komentáře:

[106] záleží na tom, co je to nemoc. Je to určitě nějaká genetická odchylka od normy, pakliže onu normu definujeme jako heterosexuály. Můžeme také normu definovat jako árijskou rasu urostlých blonďáků s modrýma očima a světlou kůží. Těch může být v celkové populaci možná stejně jako jako homosexuálů.
Máš samozřejmě pravdu, že homosexuálové nemohou plodit (z homosexuálního svazku) děti a tudíž je to pro živočišný druh zmetek. Nicméně i tak jsou i v přírodě známy homosexuální tvorové. A stejně tak existuje i spousta jiných "chyb" která zapříčiňuje, že daný člověk nemůže plodit děti a určitě jich je mnohokrát více než 4%.
To je prostě stav věcí. A co s tím cheš dělat? Chceš každého neplodného "eliminovat"? Nebo jenom blonďáky? A nebo jenom homosexuální muže (vždyť přeci pohled na milující se lesbičky je krásný a možná i pixy by si dal říct a koukal na to v reklamě)? A co eliminovat všechny duševně a fyzicky postižené, dlouhodobě nemocné atd? Budu parafrázovat můj oblíbený film "Život je krásný" - jeden postižený stojí ČR odhadem 10 tisíc Kč měsíčně a je jich sto tisíc. Takže když je "eliminujete", ušetříte měsíčně miliardu. V přírodě by také tito lidé nepřežili, tak proč se zachovat jinak?! A za miliardu můžeme více podporovat porodnost, zlepšit školství atd., prostě byli bychom určitě dál.
Ale dál od lidství.
Ještě můžete zvednout ruku do 120° a řádně vyvětrat podpaží, strčit hlavu do sekačky a sborově si zařvat Heil Hitler.


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře