Text komentáře:

ad [113] > To přece nemůžeš ani myslet vážně, směšovat tak diametrálně odlišná jabka a hrušky. Spojil's do jedné kupy tři úplně odlišné věci - jednak volitelné aspekty jedince, nemající žádný podstatný vliv ani na jeho život (barva vlasů, poloha při souloži, volba náboženství atd.), pak detaily, jimiž se liší všichni jedinci navzájem a příslušníci různých poddruhů (ras) o něco výrazněji (barva kůže, očí, výška, národnost). A k tomu připojíš tak odlišnou věc, jakou je jiná (z hlediska přírody chybná) sexuální orientace.

Vlasy si můžeš obarvit, náboženství a snad i národnost vystřídat více za život, polohy při souloži měnit dle libosti, počet bot, ponožek a sexuálních partnerů zvyšovat ad libitum; můžeš mít kůži žlutou, černou nebo olivovou, oči modré, černé, nebo jen jedno, či vůbec žádné; dokonce nemusíš mít ani nohu, ruku a půl obličeje; může vás takových být devadesát devět procent, můžeš být unikát jediný na světě - nic z toho ti nebrání mít potomky a nebýt poslední ve svém rodě.

Ale homosexuálové, i když by jich byla majorita, klidně můžou heterosexuály přehlasovat, ale proti přírodě nic neudělají - mají jedinou budoucnost: vymřít v první linii. Jesti nevidíš ten fatální rozdíl, který odlišuje chybu v základních pudech (poškozený instinkt zachování rodu) od tak nepodstatných detailů, jako je volba náboženství, účesu nebo barva kůže, je mi to moc líto.


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře