Text komentáře:

ad [117] > Pavle, jestli si k tomu najdeš kontext, z něhož jsi to vyndal, tak najdeš, že ta diskuse byla především o tom, jak stát *podporuje* rodiny vychovávající děti (podpora mateřství, rodinné příspěvky, daňové úlevy, velká sada sociálních zvýhodnění, rodinná právní kontinuita a dědění v první linii atd.). O téhle podpoře mluvím.

Mluvím o rozdílu mezi tolerancí a zrovnoprávněním života s ostatními občany (registrované partnertství umožňující lepší přístup k informacícm a lepší péči o partnera, když to potřebuje, dědění v první linii atd.) - a mezi zvýhodňování zze strany státu za účelem výchovy potomků. S tím prvním souhlasím, jsem pro (dokonce jsem kdysi i podepisoval jakousi petici) - s tím druhým ne, protože jsem přesvědčen, že to je pro stát kontraproduktivní a špatné.

Jinak ano, přesně tak to celou dobu myslím: "homosexualita je podobně nenormální jako třeba slepota". To je pregnatní, díky. Doufám, že přijmeš to, že si v zásadě rozumíme, jen možná v některých mých výrocích vidíš i jiné myšlenky, než které jsem se do nich snažil napsat.


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře