Text komentáře:

jo jeden možná bug - délka stránky je daná podle délky vybraného jazyka. Jestliže je tedy text v užším sloupci delší, není jeho část vidět. Lepší by bylo, kdyby to bylo podle delšího z těchto sloupců (jedná se zatím vždy max. o jeden řádek), pakliže by to šlo (což nevím, jestli ne, tak nechť můj komentář je v dev/null). Funkčnosti to nevadí (stejně člověk čte tu celou variantu), ale mátlo mě to přeříznutí řádku vejpůl.
Jo a ještě těm co nadávají, že dvojjazyčnost prodlouží délku stránky a tak se musí natahovat něco navíc, což žere čas - koukal jsem a nejdelší článek měl v jedné verzi asi 2000 znaků, tedy ano, prodlouží vám to text o 2 kB. To je jako nejmenší banner ve velikosti 80*120 px.
Jo a ti co nepochopili jak se přepínají jazyky (už je to tam i napsáno, tak už by to mělo být snazžší) - tento web imho není určen nejširší veřejnosti a odborníci vašeho formátu to pochopí jednou a pak už si to zapamatují, takže v tom bych problém neviděl.
Jo pixy - když už jsi tam dal to "kliknutím zvolte češtinu" - možná by to chtělo (je-li to možné) tento nápis udělat nějak výrazněji (třeba jako ten oranžový odkaz), takhle je to světle šedá na bílé a tak to nemusí být pro zrakově "omezené" dostatečně jasné. A jestli to lidé vyžadují, mohl bys jim dát do hlavičky i vlaječky, ať mají radost ;-)


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře