Text komentáře:

ti otitulovaní magoři dokáží porodit zdravé dítě, i když není v ideální pozici pro porod, což by možná sama nikdy žádná žena nedokázala. dokáží řešit i spoustu dalších komplikací, které se ještě během porodu mohou vyskytnout a které je třeba řešit během 20-30 sekund a musí se rozhodnout správně. až budete na porodním sále (v začátku jen s porodní asistentkou nebo neatestovaným lékařem) tak se budete modlit, aby už konečně dorazil nějaký doktor a ucítíte tu jistotu, že teď už se nemůže nic zlého stát. a tihle magoři jsou opravdu magoři protože dělat tak zodpovědnou práci s pocitem, že nesmím chybovat, za odměnu, jakou to dělají, tomu se opravdu dá říkat jen otitulovaní magoři.

jednoatestovaný gynekolog má plat bez příplatků za přesčasy 17 k čistého, s příplatky za 50 hodin přesčasů měsíčně 28 k čistého. dvouatestovaný má obojí o tři tisíce vyšší.

pokud má lěkař svoje děti a ženu na mateřské, tak je buď neuživí nebo je nevidí, protože není díky přesčasům doma.

oni kurva vědí, že těhotenství není nemoc ale bývají bohužel dost často unavení maličko jinými problémy než je nervozita žen (to je typicky práce pro partnera) nebo omezenými návštěvními hodinami (tady je třeba řvát ale opradvu řvát na ředitelství nemocnice) a snaží se maximálně koncentrovat na ty důležité chvíle na sále, kdy je někdy potřeba hodně rychle jednat (chirurg nebo ortopéd si zasvorkuje, prohlídne, rychle to s kolegou zhodnotí a v klidu pokračuje, na toto někdy u porodu opravdu není čas).

já vím, že pro tebe je důležitá pohoda tvé ženy a přesto nejede vlak. tak to cítí každý chlap ale je možná trochu nemístné shazovat nepohodlí a všechy negativní okolnosti na lékaře.

já neříkám, že je vše v pořádku jen bych si stěžoval jiným směrem než jakým to posíláš ty.


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře