Text komentáře:

Noname, Bahara a další > Abychom předešli dalším nedorozuměním a abyste mi už nenadávali: Jasně, že jsme si kladenskou porodnici prohlédli. Důkladně. Byli jsme na dvou školeních i na prohlídce. Pokoje tam jsou pěkné, nadstandardy ještě hezčí, porodní sály nově opravené, příjemné a pohledné, ten největší vypadá přímo úžasně, prosluněný, s kytkama, radost rodit. Sestry jsou milé, doktoři profesionální, primář slavný a uznávaný; kromě porodu do vody a několika dalších extrémů jsou ochotni ke spoustě "alternativ", na "hekárnách" mají sprchy (i dvoje - jednu na břicho, jednu na záda), sedací míče, akceptují porodní plán atd. atd.

Úžasné ne? Nevybrali byste si takovou porodnici?

Jediný problém je, že moje žena v téhle porodnici není, ta je o patro výš. Nebe a dudy. Jako byste přijeli s kufry do Varů do Puppu a tam vás provedli pozlaceným foyer, přepychovou jídelnou a následně ubytovali v dřevěné kůlně na dvorku (běžte se někdy podívat na Pupp zezadu, to stojí za to). To je klasický problém demoverzí, víme?

A všechny ty rodiny.cz a desítky dalšíích webů má žena přečtené tam a zpátky, chodí jí pravidelné informace mailem, má nastudovány zkušenosti spousty mamin ze spousty porodnic. A k čemu to je...


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře