Text komentáře:

Ad [3]: k čemu to vztekání? Pokusil jsem se klidně, věcně a bez emocí polemizovat s tvrzením o "skvělé ceně". A to tak, že jsem si zkusil sestavit srovnatelný stroj z toho, co znám. Vzhledem k tomu, že mi to vyšlo na dvě třetiny ceny z nabídky, a to bez jakýchkoli slev, nemohu tu akční cenu považovat za "skvělou".

Aby bylo jasno, nikdy jsem netvrdil, že bych nechtěl Maca ani za zlatý tele. Hardware si nevybírám citově, ale podle praktických kritérií. Když bude srovnatelný Mac za srovnatelnou cenu jako PC, budu ho brát jako rovnocennou variantu. Když bude poměr výkon/cena výhodnější, klidně si ho pořídím. Ale takový jsem bohužel zatím neviděl a ten z článku to očividně není.

No, abych byl upřímný, existují výjimky, kdy je mi určitá značka opravdu nesympatická. Ale i tam mám k tomu obvykle nějaký důvod. Například po loňské aféře s postojem firmy LG k chybě firmware jejích CD mechanik mám tuto značku na blacklistu. Prostě jí nevěřím. Je mi to docela líto, protože je to jediná firma, která má v nabídce DVD vypalovačky, vypalující i DVD-RAM.


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře