Text komentáře:

Já jsme bastlíř a proto mám PC s WinXP i linuchem, našroubovaný do něj co to dá, každej druhej den se v tom šťourám a pod. Přesto bych chtěl Maca! (resp. obojí) Rodiče jsou typičtí BFU, přestože matka dělala 7 let na PC. A mají již deset let MACA a nechtějí nic jiného! Jenže IIvi už je spíše muzeálním kouskem a všem se eMac moc líbí, jelikož je to krásný, výkonný a jednoduchý stroj, ke kterému dostanete kupu softwaru, který bez obtíží funguje. Podobný software stojí stojí na PC docela slušný peníze a ještě nevíte, zda to vůbec bude fungovat s tím kusek HW co tam máte.

Boj PC vs. Mac je zbytečný jako Win vs. Linux.

Prodejce Applu je přímo u nás ve městě a dělají tam samý příjemní lidé a tudíž teoreticky bude eMac v pondělí stát u nás doma na stole a zapojen do naší privátní sítě a k TV.

[3] apod. A kolik asi stojí FireWire porty? Bluetooth? WinXP(aspoň home) popř. SuSE, Mandrake(s technickou podporou)? A navíc všechno v jednom? Navíc ty vaše ceny patří nejspíše k výrobků, jejich trvanlivost se počítá spíše na týdne. Pche. Směji se vám.


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře