Text komentáře:

1. sport - nevím proč považuješ ráno za "prime time". ČT to reprízuje, prostě proto že na to má koupená drahá práva a jsou lidé, kteří zápas neviděli a tak se na něj rádi kouknou (ano, lidé se koukají na fotbal kvůli fotbalu, nikoliv kvůli výsledku, třeba proto dávají za sebou dva zápasy, i když ty probíhají paralelně a výsledek toho druhého tedy již dopředu můžete znát).
2. ad plynárny - to je ještě sranda, ale někdy předevčírem jsem slyšel jak ženská z toho domu co vybouchl kvůli úniku plynu šla na plynárny se odhlásit a měla velký problémy, že jim nedokázala říct aktuální stav plynoměru.
3. ad databáze - ono je to docela těžký. Plynárny samozřejmě mají databázi svých uživatelů. A pak někde koupili databázi lidí z nějaké oblasti (zlaté stránky?). No a teď zkuste vymazat ty první kontakty z té druhé databáze. Zjistíte, že je to skoro nemožné, protože jednou se ten člověk jmenuje J. Novák, podruhé Jan Novák, potřetí je tam manželka Ivana Nováková, po čtvrté tam je ing. Jan Novák, po páté tam je sice Jan Novák u obou, ale jednou v Pražská 11/60 a podruhé v Pražská 11 (či Pražská 60, či Pražská I. 60.). No a samozřejmě ani jedna z těch databází neobsahuje údaj, jestli se jedná o činžák či rodinný domek. Spíše bych se tedy zajímal o to kde vzali údaje (když tam jsou nějaké i 20 let staré) a jestli náhodou neporušili nějaké zákony na ochranu osobních údajů a antispamový zákon.
4. K ženskejm - ještě jednou gratuluju, doufám že už vsjo zdrávo.


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře