Text komentáře:

Ad [10]: on je trochu rozdíl, kdy tu bude digitální vysílání "aby si mohli udělat fajfku" a kdy tu bude fakticky použitelné digitální vysílání. Aby to nedopadlo tak, jako "je" ADSL...

Ad [13]: Dokážete si představit, že bude Nova vysílat tři týdny denně od půl deváté do půl jedenácté fotbal? No, něco do sebe by to mělo, v takových 80 procentech případů by to výrazně pozvedlo kulturní úroveň vysílání, ale asi by to nebyl dobrý nápad. A to nemluvím o tom, že mne ani trochu neláká představa, že když se jednou za čtyři roky dívám na fotbal, budu muset mít u křesla kýbl, pro případ, že bych náhodou zapomněl, že to komentují Poulíček s Tittlebachem, a před přenosem se najedl.

Když přijmu vaši nadsázku, balet (záznam) a dokumenty o vorvaních mohou klidně vysílat o týden později a nikomu tím žádná újma nevznikne. Když mi několikrát odložili Zaklínače kvůli Lize mistrů (na kterou jsem se nedíval), ani na sekundu mne nenapadlo to považovat za nějaké příkoří. Je zajímavé sledovat, jak jsou některé skupiny lidí netolerantní. Na ČT2 se vysílá kultura, společenskovědní dokumenty, přírodovědné pořady, technické magazíny a sport (a samozřejmě i spousta dalšího). Nevzpomínám si, že bych někdy někoho viděl protestovat proti kultuře nebo historickým dokumentům - myslím skutečně protestovat, ne že prohlásí "to je blbost" a vypne televizi nebo přepne na jiný program. Zato každou chvíli vidím někoho "od kultury" brojit proti technickým magazínům a sportu (v paměti mi utkvěla p. Brdečková: "Když nám z čétédvojky udělali sportovní a technokratické skladiště. ČT2 je přeci naše!" (za hlasitého přikyvování pánů Justa a Rejžka)). Já bych třeba taky rád viděl na ČT2 víc basketu; jenže chápu, že ten program není nafukovací a rozpočet ČT taky ne. Proč to nemohou chápat lidé "kulturní"?

Tím ovšem nechci ani v nejmenším naznačit, že považuji za dobrý nápad opakování zápasu ČR - Německo. Ceny videorekordérů jsou na takové úrovni, že nevidím žádnou podstatnou překážku, proč by si ten, kdo zápas nemůže sledovat v přímém přenosu, nemohl udělat na druhý den záznam vlastní.

Mimochodem: "sportovní událost roku"??? To snad ani omylem. Nebude takhle čistě náhodou letos olympiáda?


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře