Text komentáře:

ad [14], [18] atd. > V zásadě to Michal vystihl skoro přesně stejně, jako to cítím já. Taky je spousta sportů, které mě baví a na které vydržím zaujatě koukat hodiny. Fotbal a částečně hokej mezi ně nepatří, ale vždycky jsem nějak dokázal pochopit, když kvůli nějakému důležitému/zajímavému utkání změnili v TV program. Pravda, třeba se mi to nelíbilo, když jsem se naladil např. na nějaký film, který pak zrušili ve prospěch "nějakého fotbalu". Ale rozhodně bych se nečílil a nepsal "rozhořčené dopisy řediteli televize".

Jenže tenhle případ je trošku jiný - kdybych zrovna náhodou nevěděl, že je to zápas, který už dávali, asi bych to přešel stejně jako jiný neplánovaný fotbal v TV. Ale že to je zápas, který v televizi běžel, v přímém přenosu, dokonce v primetimu (myslel jsem ten původní přenos, ne to opakování, noname [9]) a navíc nešlo ani o nějaké důležité finále mistrovství, nebo zápas, který nás zachránil před sestupem nebo tak něco, tak mi to opravdu vadilo. Co kdyby to byl SKUTEČNĚ důležitý zápas? To by přerušili veškeré vysílání jako při přepadení NewYorku teroristy? A když náhodou vyhrajeme finále, zruší program na celý týden a budou vysílat ten zápas každé tři hodiny dokola? To mi vadí.

Já chápu, že pro Němce a Nizozemce to byl podstatný zápas, protože kvůli němu jedna země postoupila a druhá ne - ale o kterém utkání na mistrovství se nedá říct totéž? A co při pavouku ve čtvrt-/semifinále? To jsou přece ještě podstatně významnější zápasy - to je taky budou všechny opakovat? Dvakrát až třikrát?


Názor ostatních: nikdo nehodnotil


Váš názor na tento komentář:Zpět na komentáře